Připravujeme nový resort
Otevíráme v prosinci 2020
Připravujeme nový resort
Otevíráme v prosinci 2020
Připravujeme nový resort
Otevíráme v prosinci 2020
previous arrow
next arrow
Slider

Amenity Resort Orlické hory

Společnost Amenity Resorts se už brzy rozroste o další hotelový resort. Uprostřed přírody, v srdci Orlických hor, otevřeme v prosinci 2020 Amenity Resort Orlické hory. Čtyřhvězdičkový hotelový resort s kapacitou 150 lůžek nabídne ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích, a v 11 nadstandardně vybavených horských chatách pro 4 až 6 osob.

Orlické hory pokoje

Nový resort v Orlických horách vznikne rekonstrukcí hotelového komplexu s původním jménem Alfa Resort. Od léta 2019 do zimy 2020/2021 bude v resortu probíhat rozsáhlá rekonstrukce, zejména hlavní ubytovací části a wellness zóny. V tomto období bude resort pro návštěvníky uzavřen. Pod novým jménem Amenity Hotel & Resort Orlické hory přivítáme první návštěvníky v prosinci 2020.

Orlické hory wellness

Hosté resortu budou relaxovat v nově vybudovaném wellness s vířivkou, bylinnou a parní saunou, masérnou a bazénem s panoramatickým výhledem i vodními atrakcemi. K dispozici bude také tenisový kurt, volejbalové hřiště, bowling a další aktivity. Součástí resortu bude i restaurace se zimní terasou a denní i noční bar.

Orlické hory společenské prostory

Pro firemní klientelu připravujeme nadstandardní zázemí a prostorné konferenční sály s profesionální audiovizuální technikou.

Předprodej zahájen

Chcete si užít pobyt v našem resortu jako jedni z prvních? Zarezervujte si pobyt už teď a získejte dodatečnou 15% slevu za včasnou rezervaci.

Vyplňte náš poptávkový formulář a my se vám co nejdříve ozveme, abychom vám rezervaci potvrdili. Zálohová platba je splatná 90 dní před zahájením pobytu ve výši 100 % z celkové ceny ubytování.

Ceník ubytování

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně a vstup do bazénu do 13:00 hod.
* Cena zahrnuje silvestrovský program a občerstvení formou rautu.

Poptávkový formulář

Minimální délka pobytu pro předprodej je 7 nocí.
Datum příjezdu je možné zvolit nejdříve 18. 12. 2020.

Rekonstrukce exteriéru hotelu

Už teď vám můžeme prozradit, že se máte na co těšit.

Pokud chcete být informování o novinkách a speciální akcích Amenity Resorts, přihlaste se k odběru newsletteru na této stránce.


Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb.a zpracováním osobních údajů pro tyto účely.

Hledáte ubytování v přírodě?

Vyzkoušejte naše prázdninové domy v České Kanadě.