previous arrow
next arrow
Slider
Amenity Hotel & Resort Orlické hory - Recepce
Nový resort – Orlické hory

OTEVÍRÁME NA JAŘE 2021

Společnost Amenity Resorts se už brzy rozroste o další hotelový resort. Uprostřed přírody, v srdci Orlických hor, otevřeme na jaře 2021 Amenity Resort Orlické hory. Čtyřhvězdičkový hotelový resort s kapacitou 130 lůžek nabídne ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích, a v 11-ti nadstandardně vybavených horských chatách pro 4 až 6 osob.

Orlické hory pokoje

Nový resort v Orlických horách vznikne rekonstrukcí hotelového komplexu s původním jménem Alfa Resort. Od léta 2019 do jara 2021 probíhá v resortu rozsáhlá rekonstrukce, zejména hlavní ubytovací části a wellness zóny. V tomto období bude resort pro návštěvníky uzavřen. Pod novým jménem Amenity Hotel & Resort Orlické hory přivítáme první návštěvníky na jaře 2021.

Orlické hory wellness

Hosté resortu budou relaxovat v nově vybudovaném wellness s vířivkou, bylinnou a parní saunou, masérnou a bazénem s panoramatickým výhledem i vodními atrakcemi. K dispozici bude také tenisový kurt, volejbalové hřiště, bowling a další aktivity. Součástí resortu bude i restaurace se zimní terasou a denní i noční bar.

Orlické hory společenské prostory

Pro firemní klientelu připravujeme nadstandardní zázemí a prostorné konferenční sály s profesionální audiovizuální technikou.

Amenity Resort Orlické hory

Rekonstrukce exteriéru hotelu

Call Now Button

Hledáte ubytování v přírodě?

Vyzkoušejte naše prázdninové domy v České Kanadě.

Amenity Resort Česká Kanada

REZERVACE BEZ RIZIKA

SPECIÁLNÍ PODMÍNKY PRO POBYTY V LEDNU – BŘEZNU 2021

ŽÁDNÁ PLATBA PŘEDEM, ŽÁDNÉ STORNO POPLATKY

rezervace-bez-rizika_amenity-resorts_